O FIRMIE

O firmie

Jesteśmy butikową agencją doradczą działającą w sektorze nieruchomości hotelowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Oferujemy kompleksowe doradztwo biznesowe przy rozwoju, komercjalizacji i sprzedaży projektów hotelowych
(deweloperskich), condo / aparthoteli, a także obiektów hotelowych działających na rynku.

Tym co wyróżnia naszą markę jest kompleksowość usług, z których korzystać mogą inwestorzy i deweloperzy zainteresowani rozwojem biznesu w sektorze Hospitality , nawet bez konieczności nauki hotelarstwa od podstaw.

Współpracujemy

Nasz zespół

Jacek Tokarski
CEO & Założyciel HIDA
Prezes Zarządu HIDA

Od ponad 18 lat związany z sektorem nieruchomości hotelowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Były Dyrektor Operacyjny w Hotel Professionals i Analityk Inwestycyjny w dziale Hospitality, Investment i Office w Colliers International. Od roku 2021 założyciel i właściciel agencji doradczej HIDA.

W swoim dorobku zawodowym może pochwalić się doradztwem dla blisko 500 zleceń w procesach przygotowania inwestycji hotelowych, a także komercjalizacji, negocjacji umów z globalnymi sieciami hotelowymi oraz wycen hoteli.

Pracował dla największych spółek z sektora nieruchomości komercyjnych. Wśród nich m.in.: Apsys , Ghelamco, Globalworth, Marvipol, Atenor,  Colliers, Griffin, IMS Budownictwo, Golub Gethouse, HB Reavis, White Star, Liebrecht & Wood, Echo Investment, Budizol, Westcomfort, Allenort, Ptak, XCity, Uzdrowisko Ustroń, Step by Step…

Kontakt: jacek.tokarski@hida.pl

Agnieszka Bucka
Dyrektor ds. projektów hotelowych

Od blisko 20 lat związana z operacyjną działalnością hoteli sieciowych w Polsce. Była Dyrektor Generalna hotelu Campanile w Krakowie, jak również Dyrektor hoteli marki Qubus w Krakowie
i Katowicach oraz Dyrektor na region sieci Qubus. Jako Konsultant, Doradca czy Dyrektor Operacyjny uczestniczyła w wprowadzaniu globalnych marek sieciowych (Marriott czy Accor) na rynek polski.

W swojej pracy odpowiadała szczególnie za kwestie związane z utrzymaniem rentowności operacyjnej hotelu, w tym wdrażaniu rozwiązań z zakresu kontroli jakości, standardów i wskaźników efektywności, czy też nadzoru nad realizacją założeń budżetowych, motywacyjnych i modernizacyjnych w obiekcie.

W HIDA wspiera Inwestorów w zakresie rozwiązań optymalizacji dla nowo otwieranych lub już działających hoteli. Jako Dyrektor ds. projektów hotelowych pracuje całościowo nad koncepcją projektu hotelowego – rozkładu funkcji w obiekcie, zagospodarowania przestrzeni rekreacyjnej, a także rozkładu i metrażu pomieszczeń. Jednym słowem dba o to, aby projekt hotelowy już na etapie projektowania spełniał kluczowe atrybuty atrakcyjności dla przyszłych gości hotelowych & MICE,
a także Inwestorów – z perspektywy wysokiej rentowności obiektu w kolejnych latach.

Kontakt: agnieszka.bucka@hida.pl

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić, jak je przetwarzamy.